پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین وب سایت با فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد آنلاین شیرینی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

پاسخ: بله ، با عضویت در سایت به توسعه بیشتر سایت و خدمت رسانی بیشتر و بهتر سایت ما را یاری رسانید. همچنین از خدمات ویژه آنلاین شیرینی بهره مند شوید. تخفیف های روزانه و دریافت کیک تولد رایگان یکی از خدمات بی نهایت آنلاین شیرینی می باشد.

پاسخ:شما مشتریان عزیز میتوانید در هر ساعت شبانه روز از آنلاین شیرینی خرید کنید و سفارش خود را ثبت نمایید تا از تازه ترین محصولات ما بصورت روزانه استفاده نمایید.

پاسخ:شما مشتریان عزیز می توانید برای آشنایان خود خرید و آنها را با محصولات تازه و به روز ما غافلگیر کنید. کافیست در قسمت مشخصات اطلاعات فرد مورد نظر خود را وارد نمائید.

پاسخ: خیر امکان خرید وجود ندارد. شما میتوانید فعال کردن قسمت اطلاع رسانی محصول از موجود شدن محصول با خبر شوید .

پاسخ:خیر ، متاسفانه به دلیل به روز بون و مواد فاسد شدنی امکان ابطال یا مرجوع کردن محصول وجود ندارد. از مشتریان ارجمند خواهشمندیم در خرید محصول مورد نظر دقت کافی را به عمل آورند تا بتوانیم همواره محصولات با کیفیت و تازه را عرضه نماییم

پاسخ:خیر احتیاج به تماس نیست و شما عزیزان با ثبت سفارش خود منتظر دریافت محصول مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن باشید.

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.